Η εθελοντική ομάδα φοιτητών Ορεστιάδας της Δο.Συ.Π. διοργανώνει δράση με θέμα “Καθαρισμός στα τρένα Ορεστιάδας” σε συνεργασία με την Χορευτική Ομάδα Φοιτητών Ορεστιάδας (Χ.Ο.Φ.Ο.) και τον Σύλλογο Ποντίων Φοιτητών Ορεστιάδας (Σ.Π.Φ.Ο.)
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
Ώρα: 12:00
Έλα και εσύ στον σιδηροδρομικό σταθμό Ορεστιάδας!
Γίνε η αλλαγή που περιμένεις!
![♻️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf8/1/16/267b.png)
(Στην εθελοντική δράση λόγω covid-19, θα τηρηθούν οι κανόνες υγειονομικής ασφάλειας).